close
تبلیغات در اینترنت
آموزش ست كردن پوشاک خود | اصول ست کردن لباس مردانه | اصول ست كردن رنگها | ست كردن جدید 95
loading...

جدید 95 | سال 95 | خبر جدید 95 | اخبار جدید سال 95 |دانلود فیلم و سریال جدید

X اصول ست کردن ، اصول ست کردن کدام پیراهن با کدام کراوات X اصول ست کردن X اصول ست کردن کدام پیراهن با کدام کراوات X اصول ست کردن لباس، پیراهن و کراوات آقایون X اصول ست کردن رنگ و طرح لباس مردانه X طرح لباس مردانه X طرح لباس مردانه جدید X طرح لباس مردانه جدید 95 X طرح لباس مردانه جدید1395 X طرح لباس مردانه جدید 1395 X طرح لباس مردانه جدید سال X طرح لباس مردانه جدید سال 1395 X اصول…

آموزش ست كردن پوشاک خود | اصول ست کردن لباس مردانه | اصول ست كردن رنگها | ست كردن جدید 95

admin بازدید : 126 شنبه 04 ارديبهشت 1395 نظرات ()

X اصول ست کردن ، اصول ست کردن کدام پیراهن با کدام کراوات X اصول ست کردن X اصول ست کردن کدام پیراهن با کدام کراوات X اصول ست کردن لباس، پیراهن و کراوات آقایون X اصول ست کردن رنگ و طرح لباس مردانه X طرح لباس مردانه X طرح لباس مردانه جدید X طرح لباس مردانه جدید 95 X طرح لباس مردانه جدید1395 X طرح لباس مردانه جدید 1395 X طرح لباس مردانه جدید سال X طرح لباس مردانه جدید سال 1395 X اصول ست كردن لباس مردانه ، اصول ست كردن لباس X اصول ست كردن لباسX اصول ست كردن لباس چیست؟ X اصول ست كردن لباس چیست X اصول ست كردن X اصول ست كردن شلوار X اصول ست كردن رنگ مو X اصول ست کردن لباس مردانه ، اصول ست كردن لباس ، اصول ست كردن رنگ لباس X اصول ست كردن رنگ لباسX اصول ست کردن لباس مردانه X اصول ست کردن لباس مردانه ، اصول ست كردن رنگ لباس ، اصول ست كردن رنگها X اصول ست کردن ، اصول ست كردن رنگها ، اصول ست كردن پیراهن و کراوات X اصول ست كردن رنگها X آموزش ست كردن پوشاک خود | اصول ست کردن لباس مردانه | اصول ست كردن رنگها | ست كردن جدیدست كردن پوشاک ست كردن مانتو و شال ست كردن رنگ لباس مردانه ست كردن رنگ لباس زنانه ست كردن لباس مردانه ست كردن رنگ زرشکی ست كردن لباس زنانه ست كردن لباس زن و شوهر اصول ست كردن لباس

دانستن پایه و اصول ست کردن در انتخاب رنگ و طرح مناسب راز اصلی شیک پوشی و خوش تیپی آقایان است.

اصول ست کردن لباس، پیراهن و کراوات آقایون

اصول ست کردن رنگ و طرح لباس مردانه 

برخی مردها در انتخاب وست پیراهن و کراوات خیلی بدسلیقه هستند. استفاده از خلاقیت در ست کردن پیراهن و کراوات یکی از بهترین روش ها برای نشان دادن عشق و علاقه به مد و استایل در محیط رسمی است اما درست انجام دادن این کار بسیار دشوار است. رنگ ها و طرح ها به خودی خود گیج کننده هستند اما وقتی بخواهید آنها را با یکدیگر ترکیب می کنید دایره این سردرگمی بیشتر می‎شود. راهنمای ست کردن پیراهن و کراوات را با همین نگاه تهیه کرده ایم تا کمک کنیم از این سردرگمی نجات پیدا کنید.

نکات ضروری و مهم در ست کردن اصولی لباس آقایان

دایره رنگ ها
تصور تطبیق رنگ ها حتی شیک پوش ترین مردان را هم گیج می کند؛ اما بالاخره باید روزی به مسئله رنگ ها توجه کنید و یک بار برای همیشه اطالعات خود از ترکیب رنگ ها را توسعه ببخشید. بهترین جا برای شروع، دایره رنگ هاست.

اصول ست کردن لباس مردانه ، اصول ست كردن لباس ، اصول ست كردن رنگ لباس

انتخاب رنگ در اصول ست کردن لباس مردانه

دایره رنگ ها، نمود بصری همه طیف هاست و از همه مهم تر، رنگ های مشابه، مکمل و متضاد هر رنگ را هم نشان می دهد. مثلاً قرمز روبروی سبز قرار دارد بنابراین، رنگ مکمل آن است؛ بنفش و زرد در دو طرف قرمز قرار دارند بنابراین، رنگ های مشابه هستند و رنگ های زرد و آبی هر یک، سه رنگ از قرمز فاصله دارند بنابراین رنگ های متضاد هستند. حتی با دانستن این اطلاعات هم ست کردن رنگ ها در حرف ساده است.
وقتی صحبت از پیراهن و کراوات می شود راحت ترین کار ست کردن رنگ های متضاد است تا رنگ های مکمل. مثلاً ست پیراهن آبی میانه، کراوات زرشکی (قرمز متضاد آبی است) و کت سرمه ای به همه می آید.
ست کردن رنگ های مکمل دشوارتر است زیرا گاهی چشم را می زند. رمز موفقیت در این ست، تنوع بخشیدن به طیف هاست، مثلاً پیراهن آبی روشن با کراوات نارنجی سوخته. البته این روش مدت هاست که ملکه ذهن شما شده زیرا رنگ کراوات شما همیشه باید در طیف تیره تری نسبت به رنگ پیراهن تان باشد و هیچ استثنایی قابل قبول نیست.
البته ساده ترین و سریع ترین گزینه، ست کردن کراواتی با رنگ تند/طرح شلوغ با پیراهن سفید آهارخورده است، اما این ست چه هیجانی دارد؟! رنگ ها را باهم ترکیب کنید تا بالاخره یاد بگیرید که چه رنگ هایی در کنار هم مناسب هستند و چه رنگ هایی مناسب نیستند و بالاخره به ترکیبی روزمره دست خواهید یافت.

انتخاب کراوات
همیشه کراوات های خوب و زیبا بخرید. زیبا و خوب لزوماً به معنای گران قیمت نیست بلکه به معنای شیک است. بهتر است کراوات های به شدت درخشان یا ساده نپوشیم. بافت و رنگ مات، پوشیدن کراوات را راحت تر می کند و توجه را از کل تیپ تان منحرف می کند.
اگر نمی دانید کراوات استاندارد انتخاب کنید یا باریک؟ قاعده کلی این است که عرض کراوات باید تقریباً به اندازه عرض برگردان یقه کت باشد.

اصول ست کردن لباس مردانه ، کدام پیراهن با کدام کراوات

پیراهن ساده
پیراهن ساده، پرمصرف ترین لباس و گزینه از پیش تعیین شده روزهای کاری هستند. همه مردان حتماً باید پیراهن هایی به رنگ های سفید، آبی آسمانی و صورتی داشته باشند.
نکته مهم: ما در این راهنما همه ست های پیراهن و کراوات را بدون در نظر گرفتن رنگ و مدل کت شما بررسی خواهیم کرد. بیشتر شما در روزهای کاری کت های ساده و خنثی به رنگ های سرمه ای، خاکستری یا نوک مدادی می پوشید که با ست های اشاره شده در این مقاله همخوانی دارند.
همان گونه که قبلاً اشاره شد، پیراهن سفید را می توان با همه چیز ست کرد. شما می توانید پیراهن سفید را تقریباً با همه انواع کراوات ست کنید از کراوات های راه راه گرفته تا کراوات های ابریشمی شطرنجی یا بافتنی سرمه ای.
اگر نمی خواهید ریسک کنید و پیراهن سفید را انتخاب کرده اید، با انتخاب کراواتی دارای طرح، رنگ یا بافت جالب، به طاهر خود جذابیت ببخشید.

اصول ست کردن لباس مردانه ، اصول ست كردن رنگ لباس ، اصول ست كردن رنگها

اصول ست کردن لباس مردانه رسمی و اسپرت

قوانین و اصول ست کردن پیراهن طرح دار و ساده با کراوات

راهنمای پیراهن آبی/صورتی
با انتخاب پیراهن های آبی یا صورتی، شجاعت خود را در عرصه تطبیق رنگ ها نشان دهید. نمونه های زیر، ست هایپیشنهادی ما برای شما هستند:
پیراهن آبی آسمانی:
کراوات های دارای بافت یا طرح تیره تر در همان خانواده را امتحان کنید. کراوات بافتنی سرمه ای یا خال خالی سرمه ای، ایده آل است.
نارنجی، رنگ مکمل آبی است و رنگ نارنجی سوخته با پیراهن آبی آسمانی فوق العاده خواهد شد.
زرد و قرمز، رنگ های متضاد آبی هستند بنابراین، طیف های زرشکی/جگری یا خردلی/طلایی بهترین نتیجه را خواهند داد. این کراوات ها می توانند تک رنگ باشند یا راه راه مورب سرمه ای داشته باشند.
سبز، رنگ مشابه آبی است – اگر می خواهید ظاهری اتوکشیده و آرام داشته باشید بهتر است از کراوات سبز تیره جنگلی استفاده کنید.

اصول ست کردن ، اصول ست كردن رنگها ، اصول ست كردن پیراهن و کراوات

اصول ست کردن پیراهن مردانه رنگ روشن و تیره

پیراهن صورتی ساده
بنفش و یاسی رنگ های مشابه صورتی هستند. با انتخاب طیف های تیره تر این رنگ ها هرگز خطا نرفته اید.
سبز، رنگ مکمل صورتی است و طیف خاکی مات انتخاب جسورانه ای است که شما را از دیگران متمایز خواهد کرد.
آبی، رنگ متضاد صورتی است و به جرأت می توان گفت که هیچ تیپی بهتر از پیراهن صورتی با کراوات سرمه ای ساده یا طرح دار نیست.
آلبوم پیراهن های آبی/صورتی
پیراهن های راه راه
پیراهن های طرح دار کمی هیجان به ست شما می بخشند. قوانین استاندار رنگ ها در مورد پیراهن های راه راه هم صادق است اما به دلیل اینکه پیراهن تان طرح دار است باید در انتخاب کراوات خود کمی بیشتر دقت کنید.
بلوک های رنگی بهترین گزینه برای انتخاب کراوات هستند، خواه در طیف های مشابه باشند یا متضاد یا مکمل . اما اگر می خواهید طرح را نیز در آن دخیل کنید تنها باید یک قانون کلیدی را به خاطر بسپارید: همیشه اندازه/مقیاس طرح ها باید متفاوت باشند.
مثلاً پیراهنی را که راه راه باریک دارد باید با کراواتی که طرح بزرگ تر دارد ست کنید و پیراهنی را که راه راه عریض دارد باید با کراوات دارای طرح کوچک تر و درهم تر ست کنید.
پیراهن راه راه با کراوات راه راه هم زیباست اما نباید اندازه راه راه آنها یکی باشد. مثلاً، چرا پیراهن دارای راه راه باریک را با کراوات دارای راه راه عریض امتحان نمی کنید؟ اگر راه راه های پیراهن تان با یکی از رنگ های کراوات تان یکی باشد، به ناگاه همه چیز باهم جور می شود و نشان می دهد که شما به جزییات اهمیت می دهید.
همچنین می توانید پیراهن ها و کراوات هایی انتخاب کنید که راه راه راه هایشان در یک جهت نیستند. مثلاً می توانید پیراهن راه راه عمودی را با کراوات راه راه افقی یا مورب ست کنید. با این کار، تناقض شدید ایجاد می کنید و هر تکه از ست خود را از دیگری متمایز خواهید کرد.
طرح های خال خالی، بته جقه و هندسی هم مناسب هستند. همه چیز به سلیقه شخصی شما ربط دارد بنابراین، ترکیب طرح های مختلف را امتحان کنید تا آنچه را که با شخصیت شما سازگارتر و شیک تر است پیدا کنید.

اصول ست کردن پیراهن مردانه ، اصول ست كردن پیراهن و کراوات ، ست كردن پيراهن و كراوات

اصول ست کردن پیراهن مردانه با کراوات ساده و طرح دار

پیراهن چهارخانه

اصول ست کردن پیراهن ، ست كردن پيراهن و كراوات ، ست كردن رنگ لباس مردانه

اصول ست کردن پیراهن ساده و چهارخانه با کراوات

ممکن است تصور کنید که قوانین ست کردن کراوات طرح دار با پیراهن چهارخانه مانند قوانین ست کردن آن با پیراهن راه راه است. نه این گونه نیست. لباس های راه راه را باید با توجه به عرض راه راه ها با کراوات های دارای طرح کوچک تر یا بزرگ تر ست کرد اما پیراهن چهارخانه را همیشه باید با کراوات دارای طرح بزرگ تر ست کرد تا کراوات در آن گم نشود.


البته پیراهن های چهارخانه پنجره ای استثنا و مانند پیراهن های دارای راه راه باریک هستند. آن ها به دلیل اینکه مقیاسی بزرگ تر دارند و طرح شان دقیق تر است، انعطاف پذیری بیشتری دارند.
پیراهن های دارای چهارخانه های ریز (گینگام) سنتی ترین و قانون پذیرترین پیراهن های بازار هستند اما کسانی که مشاغل بسیار رسمی دارند معتقدند که آنها بسیار غیررسمی هستند.
اگر رنگ پایه پیراهن چهارخانه گینگام شما سفید کلاسیک است، می توانید از اصول تطبیق رنگ بالا استفاده کنید و کراوات خود را به رنگ های مشابه، مکمل یا متضاد رنگ چهارخانه ها بخرید. مثلاً، کراوات سرمه ای با پیراهن چهارخانه گینگام آبی آسمانی یا صورتی بسیار زیبا خواهد شد.

اگر چهارخانه/پیچازی بزرگ تری را انتخاب کرده اید باید یکی از رنگ های ملایم پایه در پیراهن را انتخاب کرده و آن را با کراوات تک رنگ ست کنید. فقط به یاد داشته باشید که طیف انتخابی برای کراوات باید تیره تر از طیف موجود در پیراهن باشد.
ست کردن کراوات های راه راه با پیراهن های چهارخانه کاملاً قابل قبول است. کراواتی با راه راه های بزرگ انتخاب کنید تا در طرح پیراهن گم نشود و دقت کنید که حتماً یکی از رنگ های طرح راه راه مانند یکی از رنگ های ثانویه پیراهن باشد. این قوانین را می توانید در مورد کراوات های خال خالی هم اعمال کنید.
از طرح های پیچیده تر مانند بته جقه یا هندسی دوری کنید زیرا خطای دید ایجاد می کنند.

اصول ست کردن ، اصول ست کردن کدام پیراهن با کدام کراوات

 
منبع : میهن فال /نمناک
 
 
 
 
 
 
اصول ست کردن لباس و نحوه انتخاب آن - آکا - حوادث ،روزنامه
www.akairan.com/khanevadeh/mod1/25610.html
۸ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ست کردن لباس ,ست لباس ,ست لباس بهاره ,ست لباس تابستانه ,ست لباس پاییزه ,ست لباس زمستانه ,ست لباس شب ,ست لباس مجلسی ,ست, اصول ...
تصاویر برای ست كردن پوشاکگزارش تصاویر
نتیجه تصویری برای ست كردن پوشاک
نتیجه تصویری برای ست كردن پوشاک
نتیجه تصویری برای ست كردن پوشاک
نتیجه تصویری برای ست كردن پوشاک
نتیجه تصویری برای ست كردن پوشاک
نتیجه تصویری برای ست كردن پوشاک
تصاویر بیشتر برای ست كردن پوشاک
اصول ست کردن لباس را یاد بگیرید - Bartarinha.IR | برترین ها
www.bartarinha.ir › سبک زندگی › لباس و مد
اصول ست کردن لباس را یاد بگیرید ست کردن لباس،مد و پوشاک. ... بخوانید و با اصول این كار آشنا شوید تا از فردا صبح و چشم بر هم زدنی یك ست لباس هماهنگ بپوشید.
آموزش ست کردن لباس | جدید 95 - عکس
www.rahafun.com/آموزش-ست-کردن-لباس.html
آموزش ست کردن لباس اصول پوشش مناسب, اصول و نحوه پوشش, نحوه پوشش در مهمانیهای زنانه, نحوه لباس پوشیدن, اصول شیک پوشی, اصول و نحوه لباس پوشیدن, مدل لباس ...
خوش تیپ باشیم : راهنمای کاربردی رنگ‌ها برای ست کردن لباس
rozanehonline.com/...پوشاک/خوش-تیپ-باشیم-راهنمای-کاربردی-رنگ‌ها-...
خوش تیپ باشیم : راهنمای کاربردی رنگ‌ها برای ست کردن لباس. هارمونی چیزی است که خوشایندِ چشم بیننده باشد و حس نظم و توازن را به فرد القاء کند. اگر چیزی فاقد ...
چه رنگ هایی در لباس با هم ست می شوند - پرشین وی
www.persianv.com/modeha/221175.php
۲ خرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - چه رنگ هایی در لباس با هم ست می شوند ..... ست کردن پوشاک چرم و مخمل در زمستان مخصوص شیک پوشان + تصاویر ...
چه رنگی را با چه رنگی ست کنیم؟ - بیتوته
www.beytoote.com/mode/mode/what1-color1.html
ست کردن لباس ها ست کردن رنگ لباس ها,نحوه ست کردن لباس,ست کردن رنگ های لباس,بهترین رنگ ها برای ست کردن,ست کردن انواع لباس,اصول ست کردن لباس,آشنایی ...
یک راهنمای آسان: روش انتخاب و ست کردن رنگ لباس - جام جم آنلاین
jamejamonline.ir/.../یک-راهنمای-آسان-روش-انتخاب-و-ست-کردن-رنگ-لباس
۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - جام جم سرا- برای برخی از افراد هیچ چیز سخت‌تر از این نیست که جلوی کمد لباس‌هایشان بایستند و به این فکر کنند که چه بپوشند و چه رنگی را با چه ...
ست کردن لباس و تناسب رنگ ها - مردمان
www.mardoman.net/life/color2
مهمترین هدف ما از کنار هم گذاشتن و ست کردن لباس های مختلف، ایجاد هارمونی و هماهنگی است. هارمونی چیزی است که خوشایندِ چشم بیننده باشد و حس نظم و توازن را به فرد القاء ...
چگونه لباس ست کنیم - نمناک
namnak.com/13400-چگونه-لباس-ست-کنیم.html
چگونه لباس ست کنیم تا در انتخاب خود دچار اشتباه نشویم و به درستی رنگ ها را با هم ست کنیم؟ برای اینکه اصول ست کردن رنگ لباس ها و اینکه چه رنگ لباسی با چه ...
قوانین استفاده از رنگ ها در٫ ست کردن لباس | مجله تخصصي ...
lifemag.ir › مد و لباس › اصول پوشيدن لباس
اگر شما اصول استفاده از این دایره رنگ را در طراحی لباس یاد بگیرید می‌توانید لباس‌هایتان را با استفاده از الگوهایی که این دایره رنگ در اختیارتان قرار می‌دهد، ست کنید ...
راهنمای کاربردی ست کردن بر اساس رنگ ها | زیباشو دات کام
www.zibasho.com/archives/1389
هماهنگی یا هارمونی به معنای "چیدمان مطبوع اجزاء یک کل" است و وجود آن در تمام مظاهر زندگی از موسیقی، شعر، رنگ یا حتی یک کیک زیبا، جلوه می کند. از نظر دیداری،
ست کردن لباس به شیوه انجلینا جولی!(تصویری) - که
www.irannaz.com/news_detail_9223.html
مطمئنا خیلی از ستاره های هالیوود به خاطر طرفداران زیادی که دارند نحوه پوشش آنها نیز خیلی مورد توجه قرار می گیردانجلینا جولی ستاره محبوب ها ست کرد.
تصاویر چگونگی ست کردن لباس ها مخصوص بانوان شیک پوش
www.funpatogh.com/تصاویر-چگونگی-ست-کردن-لباس-ها-مخصوص-بان...
تعداد بازدید: 39,289. شما اینجا هستید : دسته بندی : مدل لباس، مدل مانتو،لباس مجلسی،لباس عروس · تصاویر چگونگی ست کردن لباس ها مخصوص بانوان شیک پوش ...
راهنمای انتخاب رنگ لباس و اصول ست کردن رنگ لباس ها | مد ...
baelm.ir/راهنمای-انتخاب-رنگ-لباس-و-اصول-ست-کردن-ر/
یک دامن ارغوانی با یک بلوز یاسی بپوشید تا به گفته‌ی دویدرنگ قرمز در کنار رنگ سبز آورده می‌شود، درخشان‌تر یک دامن ارغوانی با یک بلوز یاسی بپوشید تا به ...
آموزش ست كردن لباس مردانه - مد مردان
fashionmen.ir/از-کجا-بفهمیم-لباس-مان-اندازه-مان-است؟/
راهنمای ست کردن لباس, از کجا بفهمیم لباس مان اندازه مان است, راهنمای اندازه لباس, راهنمای سایز لباس, لباس مردانه, مدل جدید لباس مردانه, آموزش بستن کراوات.
اصول ست کردن لباس و نحوه انتخاب آن - مهمترین اخبار ایران و جهان
vista.ir/article/90052/اصول-ست-کردن-لباس-و-نحوه-انتخاب-آن
اصول کلی ۱) همواره لباسی را بپوشید که کاملا اندازه شما باشد. ۲) پوشیدن لباسهای بزرگ تنها اندام شما را اغـراق آمـیـز تـر جـلوه داده و آنـها را پنهان نمیکند. ۳) بیشتر...
راهنمای انتخاب رنگ لباس سبز و ست کردن آن با رنگهای دیگر ...
www.persianpersia.com/lifestyle/ldetails.php?articleid=21505...59...
۹ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - راهنمای انتخاب رنگ لباس سبز و ست کردن آن با رنگهای دیگر,اصول خرید لباس,خرید لباس سبز,تکنیک های خرید لباس سبز,راهنمای خرید لباس,راهنمای ...
مدل هایی از ست کردن انواع لباس (عکس) - پارس ناز
www.parsnaz.ir/news_detail_18521.html
مدل هایی از ست کردن انواع لباس (عکس). مدل هایی از ست کردن انواع لباس. مدل هایی از ست کردن انواع لباس (عکس). عکس،فال،اس ام اس. مجردها - با یک کلیک همسر آینده خود را ...
علت و روش های ست کردن لباس
style-teenage.com/علت-و-روش-های-ست-کردن-لباس/
۱۳ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - روش های ست کردن لباس, نحوه ست کردن لباس زنانه, مدل لباس مجلسی استایل, تولیدی لباس زنانه استایل, فروشگاه آنلاین اینترنتی, سایت مد و ...
جستجوهای مربوط به ست كردن پوشاک
ست كردن مانتو و شال
ست كردن رنگ لباس مردانه
ست كردن رنگ لباس زنانه
ست كردن لباس مردانه
ست كردن رنگ زرشکی
ست كردن لباس زنانه
ست كردن لباس زن و شوهر
اصول ست كردن لباسست کردن لباس های سبز رنگ در عید نوروز - چی بپوشم
chibeposham.com/5-ways-to-wear-a-green-style/
در پست های قبلی سعی داشتیم تا به شما در انتخاب بهترین ترکیب رنگ لباس ها مشاوره ای دهیم و این نکته را نیز اشاره کردیم که رنگ های کلاسیک با هر رنگی هم خوانی ...
ست کردن لباس 2 - جادوگري
wizardry.blogfa.com/cat-322.aspx
مدل لباس 2012 - مدل لباس اسپورت - مدل لباس زمستاني - مدل لباس بهاري - مدل لباس پاييزي - ست كردن لباس - ست كردن لباس مجلسي - مدل لباس مجلسي - مدل لباس 2012.
خانه ي مد فرزان نيا - راهنماي كاربردي رنگ ها براي ست كردن لباس
farzan-nya.blogfa.com/tag/راهنماي-كاربردي-رنگ-ها-براي-ست-كردن-لباس
خانه ي مد فرزان نيا - راهنماي كاربردي رنگ ها براي ست كردن لباس - مدل لباس - اموزش خياطي - طراحي - انواع سوالات امتحاني رشته خياطي - سرگرمي - خانه ي مد فرزان نيا.
نمونه هایی زیبا از نحوه ست کردن لباس برای مهمانی نیمه رسمی(+ ...
seemorgh.com › سبک زندگی › مد و لباس › اصول و نحوه ی پوشش
۶ بهمن ۱۳۸۸ ه‍.ش. - اگر میخواهد به یک مهمانی خودمانی بروید و میخواهید تیپی اسپرت و در عین حال شیک و زنانه داشته باشید به نحوه ست کردن و پیشنهادات ما توجه فرمایید.
اصول ست کردن لباس زیر
mamashop.ir/اصول-ست-کردن-لباس-زیر
به هر حال مجموعه فروشگاهی ماماشاپ چند نکته در ارتباط با ست کردن لباس زیر در ... لباس زیر های فانتزی و با مزه و که شورت و سو تین های آنها با هم ست هستند نیز یک ...
راهنمای ست کردن لباس هماهنگ با رنگ پوست و مو
mod20.ir/makeup/1137/چه-رنگ-لباسی-به-رنگ-موی-شما-می-ایدlebas.html
و برای آرایش کردن خود : رنگ های گرم را انتخاب کنید و از رنگ های مانند قهوه ای ، طلایی و نارنجی استفاده کنید . اگر پوست صورتتان دارای رنگی تیره ، گرفته و خفه است ...
همه چیز درباره رنگ سال 2015 و ست کردن لباس ها با آن · جدید 95 ...
gahar.ir/2015-33/
۵ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - رنگ سال 2015,رنگ عنابی,رنگ عنابی را چگونه ست کنیم؟,ست کردن لباس,نحوه ست کردن لباس با رنگ عنابی,پیشنهادایی برای ست کردن لباس با ...
بولور | هارمونی رنگ ها و کاربرد هارمونی برای ست کردن لباس
www.booloor.com/.../هارمونی-رنگ-ها-و-کاربرد-هارمونی-برای-ست.html
هارمونی رنگ ها و کاربرد هارمونی برای ست کردن لباس هماهنگی یا هارمونی رنگ های اصلی رنگ های فرعی یا ثانویه رنگ های ترکیبی رنگ های گرم و سرد رنگ های مکمل.
ست کردن لباس پاییزی به پیشنهاد ژورنال Elle | تزئين و ...
www.baharnaz.com/29/autumn-is-a-proposal-journal-elle/
اگر شما هم می خواهید در پاییز امسال جزو خانم های شیک پوشی که همیشه برای ست کردن لباس الگو هستند، باشید، بهتر است این ست های پیشنهادی را امتحان کنید.
آموزش ست کردن لباس با «کت چرم» مطابق طراحان زارا - میهن فال
www.mihanfal.com › لباس و مد › ست لباس
۲۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ست کردن لباس با «کت چرم» مطابق طراحان زارا,برند زارا,برند ترک زارا,برند معروف پوشاک,ست کردن لباس در زمستان,ست کردن لباس با کت چرم.


اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید
ست کردن لباس بهاری به سبک ادل!!
9sobh.ir/fa/news/61651/ست-کردن-لباس-بهاری-به-سبک-ادل
ست کردن لباس مطابق فصل یکی از ارکان شیک پوشی است. در این مقاله قصد داریم شما را با ست کردن لباس بهاری به سبک ادل Adele آشنا کنیم.
راه‌های مختلف ست كردن لباس مشكی برای اعياد و جشن‌ها | Yasaman
www.yasaman.com/.../راه-های-مختلف-ست-كردن-لباس-مشكی-برای-اعياد-و...
۶ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برای این که در مهمانی‌ها و مخصوصاً مهمانی‌های عید تیپی شیک و فاخر داشته باشی، هرگز رنگ مشکی را با رنگ دیگری عوض نکن؛ چون همیشه ثابت شده که ...
ست کردن لباس با طلا - باشگاه خبرنگاران
www.yjc.ir › اقتصادی › نبض بازار
ست کردن لباس با طلا. با وجود این که ممکن است طلای زرد شما خیلی شیک و گران باشد اما با این وجود نمی توانید با هر رنگ ، یا بافت لباسی از آنها استفاده نمایید .
نحوه ست کردن لباس در فصل زمستان – 1 | نازخاتون - مدل لباس
www.nazkhatoon.net/نحوه-ست-کردن-لباس-در-فصل-زمستان-1
برچسب ها : پالتو, ثیپ زمستانه, خوش تیپ, زیبایی, ست کردن لباس, کاپشن, لباس زمستانه, مد. امتیاز شما به این مطلب : comment rss - Trackback · persian stone ...
راهنمای ست کردن لباس با توجه به رنگ - لایت مد
www.litemode.ir/post/.../راهنمای-ست-کردن-لباس-با-توجه-به-رنگ-.html
راهنمای ست کردن لباس با توجه به رنگ یکپارچگی بیش از حد باعث انگیزش بسیار پایین و پیچیدگی افراطی نیز باعث انگیزش بیش از حد خواهد…,راهنمای ست کردن ...
راهنمای کاربردی رنگها برای ست کردن لباس - IHBgroup
www.ihbgroup.ir/Pages/Page-48.aspx
مهمترین هدف ما از کنار هم گذاشتن و سِت کردن لباسهای مختلف، ایجاد هارمونی و هماهنگی ... و کراوات شرابی) اینها رنگ های خالص نامیده می شوند چون ترکیب کردن آنها با هم یا با ...
طریقه ست کردن لباس با رنگ سبز - تالاب
www.talab.ir/model/womens.../how-to-set-a-dress-with-green.html
طریقه ست کردن لباس با رنگ سبز اگر لباس شما سبز پررنگ است می‌توانید از رنگ متضاد قرمز در کنار آن استفاده کنید و اگر لباسی به رنگ سبز روشن دارید، ر.
نحوه ست کردن رنگ های مختلف در لباس پوشیدن - تابناک با تو
tabnakbato.ir/fa/news/.../نحوه-ست-کردن-رنگ-های-مختلف-در-لباس-پوشی...
۲۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نحوه ست کردن رنگ های مختلف در لباس پوشیدن بسیاری از ما در طول روز بیشتر از رنگ های سفید، سیاه، طوسی و قهوه ای برای انتخاب لباس خود استفاده ...
نحوه ست کردن لباس - شمسه
salam98.ir/tag/نحوه-ست-کردن-لباس/
مجموعه: مد و مدگرایی نمونه هایی جدید از مدل ست های کیف ، کفش و لباس زنانه در سال 2015 مدل ست لباس زنانه ست لباس تابستانی جدیدترین ست لباس تابستانی مدل ست ...
نحوه ست کردن لباس برای مهمانی نیمه رسمی | خانم و آقای مد
alamode.itetis.com/نحوه-ست-کردن-لباس-برای-مهمانی-نیمه-رسمی/
in پوشاک, پوشاک خانم ها, مد Leave a comment 2952 views 2. منبع. inShare0. کلمات کلیدی: در فصل تابستان لباس‌های نخی را فراموش نکنید ست کردن لباس لباس ...
جستجوهای مربوط به ست كردن پوشاک

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید
پوشاک پل | راهنمای ست کردن کت و شلوار
poul.ir/راهنمای-ست-کردن-کت-و-شلوار/
۲۵ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - راهنمای ست کردن کت و شلوار برای افراد چاق و تپل. • کت و شلوار طرح دیپلمات (خطوط راه راه عمودی) و رنگ تیره بهترین انتخاب برای افراد چاق می باشد.
آموزش ست کردن پوشاک چرم و مخمل در زمستان-وبلاگ شیکسون
blog.shixon.com/articles/1186
۲۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - منظور از پوشاک چرم، شلوارهای چرم می باشد که طرفداران زیادی دارد، ودر اکثر مجلات مد وفشن دیده می شود،‌برای ست این شلوارها،‌با استایل تان می بایستی ...
اصول ست کردن لباس را یاد بگیرید +تصاویر | مجله ...
www.parsi1.com/archive/33331/principles-set-dress/
اگر شما هم روزانه با این دغدغه مواجه هستید و برای پوشیدن لباس لازم است چند دست لباس را از كمد بیرون بكشید و عوض كنید، پس با قواعد ست كردن رنگ ها آشنایی ندارید و ...
ست کردن لباس سبز رنگ،به سبک Elizabeth taylor - جذاب
www.jazzaab.ir/news_detail_17605.html
ست کردن لباس رنگ سال ,ست کردن لباس به سبک Elizabeth taylor. ست کردن لباس به سبک Elizabeth tyalor · ست کردن لباس رنگ سال ,ست کردن لباس به سبک ...
اصول کلی ست کردن لباس مردانه - آسمونی
www.asemooni.com › مد و زیبایی › مد و لباس
۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ه‍.ش. - ... بر زندگی شهید سپهبد صیاد شیرازی. تازه های آسمونی. اعتیاد در نوجوانان · صفحه اصلی > مد و زیبایی > مد و لباس > اصول کلی ست کردن لباس مردانه ...
روش ست کردن لباس با توجه به رنگ - shaloroosari.ir
shaloroosari.ir/.../30_انتخاب-رنگ-مناسب-برای-ست-کردن-لباس-.html
۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - یکی از سخت ترین کار ها در طول روز این است که بخواهیم رنگ لباس هایمان را با هم ست کنیم. اگر شما هم با این دغدغه در طول روز دست و پنجه نرم می کنید و ...
هشدار نیوز - ست کردن لباس های نفیسه روشن با همسرش در ...
hoshdarnews.ir/detail/News/34986
۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - هشــدار نیــوز-نفیسه روشن با انتشار عکس زیر در صفحه اجتماعی اش نوشت: ما بت مني هاااا⚜ با بهترين دوست دنيا☺ همسر جانم اول ولنتاين مبارك  ...
ست کردن لباس مادر و پسر ایرانی - خبر ایرونی
iruni.ir/search/?q=ست+کردن+لباس+مادر+و+پسر+ایرانی
شما هم اگر می خواهید برای زمستان یک خانم شیک پوش باشید می توانید ژاکت های زمستانی را با لباس های مختلف ست کنید. ست کردن لباس، این بار با ژاکت های زمستانی ...
پروفسور ايراني - اصول شیک پوشی + آموزش ست کردن لباس
professorirani.blogfa.com/post-64.aspx
مواردی که در این مقاله میخونید:○ برای کوتاه تر و چاق تر بنظر رسیدن چکار کنیم؟○ بـرای لاغرتر و بلند قدتر بنظر رسیدن چکار کنیم؟ ○ نکات ست کردن لباس برای ...
ست کردن ماسک ضد آنفولانزا با لباس (کاریکاتور) - عصر ایران
www.asriran.com › صفحه نخست › اجتماعی
۲۲ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ست کردن ماسک ضد آنفولانزا با لباس (کاریکاتور). پای ماسک و واکسن جلوگیری از آنفولانزا به کاریکاتور هم رسید. به گزارش باشگاه خبرنگاران ...
جستجوهای مربوط به ست كردن پوشاک

صفحه 6 از حدود ۴۳۵٬۰۰۰ نتیجه (۰٫۳۷ ثانیه) 
اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید
راهنمای کاربردی رنگ‌ها برای ست کردن لباس - آموزش خوش ...
khoshtip.persianblog.ir/post/4
۲۹ اسفند ۱۳۸۹ ه‍.ش. - مهم‌ترین هدف ما از کنار هم گذاشتن و سِت کردن لباس‌های مختلف، ایجاد هارمونی و هماهنگی است. هارمونی چیزی است که خوشایندِ چشم بیننده باشد و حس نظم و ...
نحوه ست کردن لباس رنگ سبز - بانوکده
banookade.ir/post/619/نحوه-ست-کردن-لباس-رنگ-سبز.html
بانوکده وب سایت جامع بانوان ایرانی - ما در این مقاله ست کردن رنگ‌های سبز تیره را مورد بررسی قرار می دهیم .رنگ سبز تیره ، به راحتی با رنگ‌های آبی ست می‌شود .
ده پیشنهاد برای ست کردن لباس در فصل پاییز + عکس
www.niksalehi.com/hamechiz/archives/189202.php
۳۰ آبان ۱۳۹۱ ه‍.ش. - ده پیشنهاد برای ست کردن لباس در فصل پاییز + عکس. به پیشنهادات ما برای بهترین نحوه پوشش زنانه در فصل پاییز توجه نمایید: SiteRooz.com
آموزش ست کردن بوت با لباس های مردانه پاییزی - اسپرت برند
www.sportbrand.ir › مجله اسپرت برند › مد و زیبایی
۱۲ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بهترین پیشنهادات برای ست کردن با این کفش: برای شلوار بهتر است از جین های کلاسیک، وبه رنگ آبی استفاده نمایید. بوت ها در طول تاریخ ...
دانلود بازي ست كردن لباس
3sotdownload.com/tag/دانلود-بازي-ست-كردن-لباس
به بهترین نحو ممکن و در مدت زمانی مشخص ست کنید و به مدلها بپوشانید و نهایتا آنها روی سالن فشن بفرستید. Jojo's Fashion Show PC Game. Jojo's Fashion Show ...
بازی آنلاین ست کردن لباس دخترونه|بازی آنلاین فلش
www.bazikhone.com/?p=2534
توضیحات بازی: توی بازی آنلاین ست کردن لباس دخترونه شما باید یه جورایی رقابت کنید و رکورد خوبی ثبت کنید هر کسی که بتونه لباس زیبا تری ست کنه اون ...
نکات ست کردن لباس برای مردان
www.brandostores.com/index.php?route=article/article&article_id...
در زیـر بـه اصـول کـلـی انتـخاب و هماهنگ کردن لباسها با یکدیگر میپردازیم. نکات ست کردن لباس برای مردان… ▫ مردان قد بلند. لباسهای یکدست یکرنگ نپوشید.
ست کردن لباس با رنگ سال 2015 | ileev.com
www.ileev.com/ar-1996/ست-کردن-لباس-با-رنگ-سال-2015.html
۲ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - در روزهایی که همه در مورد رنگ مد سال 2015 یعنی Marsala صحبت می کنند می خواهیم چند روش برای ست کردن لباس هایتان به شما یاد بدهیم.
راهنمای ست کردن لباس نو عروس - نوعروس
www.noarous.com/fa/content/138529
همه آنچه یک نوعروس باید درمورد ست کردن بداند. ... برای پوشیدن لباس لازم است چند دست لباس را از کمد بیرون بکشید و عوض کنید،پس با قواعد ست کردن رنگ ها آشنایی ...
ست کردن لباس
modposh.ir/ست-کردن-لباس.html
۲۲ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - جدول نمونه برای ست کردن کت و شلوار با پیراهن و کراوات.
جستجوهای مربوط به ست كردن پوشاک


صفحه 7 از حدود ۴۳۵٬۰۰۰ نتیجه (۰٫۳۳ ثانیه) 
اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید
چند پیشنهاد جذاب برای ست کردن رنگ لباس – جديدترين اخبار ...
www.momtaznews.com/چند-پیشنهاد-جذاب-برای-ست-کردن-رنگ-لباس/
چند پیشنهاد جذاب برای ست کردن رنگ لباس. به اشتراک بگذارید. گردآوری توسط گروه مد ممتازنیوز. ست کردن رنگ لباس. ۱٫ تک رنگی. تک رنگی به معنای ترکیب سیاه ...
Aftabgardan Forums-viewtopic-اصول ست كردن لباس و نحوه ...
aftab.cc/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2368
2پست
عنوان: اصول ست كردن لباس و نحوه انتخاب آ�, خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی. 1- همواره لباسي را بپوشيد كه كاملا اندازه شما باشد. 2- پوشيدن لباسهاي بزرگ تنها ...
ست کردن لباس مجلسی 2015 - جهانی‌ها
www.jahaniha.ir/set-of-stylish-clothes-2015.html
۱۵ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - در این قسمت از مدل لباس از مد و زیبایی در جهانی‌ها ست کردن لباس مجلسی 2015 را مشاهده میکنید تعداد عکس ها 9 عدد میباشد از دیدن مدل ها و عکس ها لذت ...
آموزش ست کردن لباس برای خانم ها | مدل مد جدید - parsilog
www.parsilog.com/fashion/.../آموزش-ست-کردن-لباس-برای-خانم-ها.html
۲۶ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - هدف از این پست آموزش ست کردن لباس برای خانم ها می باشد تا زیبای و جذابیتشان بیشتر شود. اگر بتوانیدهمه ی موردهای زیر را بدرستی انجام دهید جزو ...
تصاویری از ست کردن لباس با انگشتر - مجله اینترنتی دلگرم
www.delgarm.com/.../53864-تصاویری-از-ست-کردن-لباس-با-انگشتر
تصاویری از ست کردن لباس با انگشتر-عکس انگشتر-انگشتر های دخترانه-انگشتر زنانه-لباس مجلسی-مدل لباس مجلسی-لباس مجلسی جدید-مدل های جدید لباس ...
ست کردن لباس بر اساس رنگ ها - پوشاک آساتا
asata.ir/ست-کردن-لباس-بر-اساس-رنگ-ها/
ست کردن لباس بر اساس رنگ ها : هماهنگی یا هارمونی به معنای چیدمان مطبوع اجزاء یک کل است و وجود آن در تمام مظاهر زندگی جلوه می کند.
راهنمای کاربردی رنگ ها برای ست کردن لباس - انجمن نوعروس
www.nowaroos.com › ... › خریدهای اجتناب ناپذیر! › ژورنال و مدل
مهمترین هدف ما از کنار هم گذاشتن و سِت کردن لباسهای مختلف، ایجاد هارمونی و هماهنگی است. هارمونی چیزی است که خوشایندِ چشم بیننده باشد و حس نظم و توازن را به فرد القاء ...
چی رو با چی ست کنم؟ - چی نپوشیم؟
chi-napooshim.blogfa.com/category/5
برای ست کردن لباس برای دانشگاه به نظر من نکته کلیدی اینه که تیپ و لباستون ساده، در عین حال تمیز و مرتب باشه و از همه مهم تر نیاز به رسیدگی زیاد نداشته باشه.
جدیدترین مدل های ست کردن لباس مجلسی اسپرت دخترانه 2016 ...
palama.ir › دنیای مد و زیبایی
جدیدترین مدل های ست کردن لباس مجلسی اسپرت دخترانه ۲۰۱۶. عکس های زیبا از ست لباس دخترانه شیک و جلسی. عکس های زیبا از ست لباس دخترانه شیک و جلسی.
آموزش تصویری ست کردن لباس با کفش - نازوب
www.nazweb.ir/10050-video-instruction-sets-with-dress-shoes.html
برای ست کردن این مدل لباس از ترکیب تون های مختلف رنگ طوسی استفاده شده است و همانطور که می بینید یک دامن خاکستری در کنار کفشی به رنگ طوسی روشن و تاپ ...
 
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو

  ابزار وبمستر

  . . .

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات

  بهترین کانال تلگرام